Přepnout na navigaci

Partneři

Red Hat Brno

Ve spolupráci s firmou Red Hat pořádáme vzdělávací kurzy pro studenty zákledních a středních škol. Pravidelně se zúčastňujeme jejich akcí jako například Programování Hrou nebo Open Schools.

Eledus

Firma ELEDUS nás podpořila poskytnutím vývojových kitů pro naše letní táborové aktivity v roce 2016. I díky ním jsme mohli uspořádat Robotický tábor v Sebranicích a Příměstský tábor v Brně, kde se mladí vývojáři elektroniky a programátoři učili základům vývoje a zlepšovali tak své odborné dovednosti

Společnost ELEDUS se věnuje vývoji a výrobě rentgenových přístrojů pro kontroly kvality v elektrotechnické výrobě, zejména pro kontrolu kvality osazování DPS. Kromě toho však realizuje i zakázkový vývoj elektroniky a zajišťuje i její následnou výrobu.

www.eledus.cz

SOS electronic

Firma SOS electronic nás podpořila poskytnutím prostředků na nákup vybavení pro naše aktivity v roce 2016. Za poskytnuté prostředky jsme zakoupili LCD displeje, ktéré následně využili naši účastníci jak na táborech (Robotický tábor v Sebranicích a Příměstský tábor v Brně), tak během celého roku v kroužcích Arduina. Děkujeme.

www.soselectronic.cz

NXP Semiconductors

Děkujeme firmě NXP Semiconductors a její brněnské pobočce za poskytnutí vývojových desek Freedom.  

www.nxp.com

Poslední editace proběhla 2017-05-13 01:44:43 uživatelem Jarek Páral

nahoru