Přepnout na navigaci

Partneři

Robotárna má navázanou spolupráci s několika partnery za účelem sdílení zkušeností, propagace a příspěvků. Níže naleznete seznam partnerů: 

Honeywell

Firma Honeywell nám v roce 2017 poskytla finanční podporu na vybavení a materiál.

 

https://www.honeywell.com

 

Red Hat Brno

Ve spolupráci s firmou Red Hat pořádáme vzdělávací kurzy pro studenty zákledních a středních škol. Pravidelně se zúčastňujeme jejich akcí jako například Programování Hrou nebo Open Schools.

Firma Red Hat nám v roce 2017 poskytla finanční podporu na vybavení a materiál. 

https://www.redhat.com/

Gatema

Děkujem firmě Gatema za výrobu výukových DPS pro náš Robotický tábor 2017.

Firma Gatema se zabývá výrobou desek plošných spojů, informačními systémy a projektovým poradenstvím a audiovizuálním systémem Apollon. 

http://www.gatema.cz/

SOS electronic

Firma SOS electronic nás podpořila poskytnutím prostředků na nákup vybavení pro naše aktivity v roce 2016 a 2017. Za poskytnuté prostředky jsme zakoupili součástky, ktéré následně využili naši účastníci jak na táborech (Robotický tábor 2016 v SebranicíchPříměstský tábor 2016 v Brně a Robotický tábor 2017), tak během celého roku v kroužcích robotiky. Děkujeme.

SOS electronic zajišťuje distribuci elektronických součástek pro průmyslovou výrobu. 

www.soselectronic.cz

FabLab Brno

S FabLabem v Brně spolupracujeme v oblastech propagace, sdílení zkušeností a vzájemné pomoci.

FabLab Brno: "Jsme první otevřená digitální dílna v Brně a první český FabLab"

https://www.fablabbrno.cz

MIVALT

Firma MIVALT s.r.o. nám poskytlo finanční dar na rozvoj vybevení pobočky. Jsou výrobní a obchodní firma působící jako dodavatel pro výrobce čistíren odpadních vod. Vyrábí odvodňovací šnekové lisy. Děkujeme.

http://www.mivalt.cz

Kiwi.com

Firma Kiwi.com nám ve spolupráci s Nadačním fondem micro:la zafinancovala 20 výukovích kitů Micro:bit. Děkujeme.

Kiwi.com je jedna z největších firem zprostředkovávající vyhledávání a prodej letenek: "Děláme cestování jednodušší a přístupnější pro všechny."

NXP Semiconductors

Děkujeme firmě NXP Semiconductors a její brněnské pobočce za poskytnutí vývojových desek Freedom.  

www.nxp.com

Eledus

Firma ELEDUS nás podpořila poskytnutím vývojových kitů pro naše letní táborové aktivity v roce 2016. I díky ním jsme mohli uspořádat Robotický tábor v Sebranicích a Příměstský tábor v Brně, kde se mladí vývojáři elektroniky a programátoři učili základům vývoje a zlepšovali tak své odborné dovednosti

Společnost ELEDUS se věnuje vývoji a výrobě rentgenových přístrojů pro kontroly kvality v elektrotechnické výrobě, zejména pro kontrolu kvality osazování DPS. Kromě toho však realizuje i zakázkový vývoj elektroniky a zajišťuje i její následnou výrobu.

www.eledus.cz

Poslední editace proběhla 2018-02-06 00:56:11 uživatelem Jarek Páral

nahoru